درباره ما

درباره ما

شرکت دانش بنیان گاتا
گاتا، از شرکت های پیشرو در زمینه هوش مصنوعی، سیستم های پردازش متن، گفتار و تصویر و کارآفرین برتر کشور با سابقه درخشان در تولید و توسعه این سیستم ها، بر روی انواع پلت فرم های رایج فعالیت می کند.
 
این شرکت، بر روی پروژه های نرم افزاری در زمینه هوش مصنوعی، امنیت، مخابرات، سیستم های الکترونیکی، کیوسک های اطلاع رسانی و نوبت دهی گویا و ... فعال می باشد. هیئت مؤسسین گاتا که از زمره متخصصین در زمینه تولید و توسعه نرم افزار بر روی پلتفرم های رایج و متخصص در زمینه پردازش زبان و تصویر می باشند در تلاش هستند تا با بکارگیری نیروهای متخصص در این زمینه و پرورش خلاقیت و ایده های نو و پیاده سازی آنها قدم مهمی در راستای ارائه نرم افزار ها به زبان فارسی و اعتلای هر چه بیشتر این زبان پر قدمت در دنیا داشته باشند.
 
هدف گاتا ارائه خدمات هر چه بیشتر به تمامی افراد جامعه است. جلب رضایت مشتری، پاسخگویی و شفافیت در برخورد با کاربران، همواره در راس اهداف این شرکت می باشد بطوری که تمامی تلاشها و کوششهای خود را در این راستا سازماندهی کرده است. احترام به مشتریان، کارمندان و شرکتهای رقیب، صداقت، رعایت اصول اخلاق حرفه ای، همگام بودن با تکنولوژی روز و حرکت پرشتاب همسو با نیازهای بازار، بخشی از میثاقی هستند که بین مدیریت و پرسنل این شرکت بسته شده و بر این باوریم که در طی سالیان متمادی ضامن بقا و پیشرفت آن خواهد بود. گاتا با بهره گیری از پیشنهادات و انتقادات سازنده متخصصین همواره در جهت توسعه و تکمیل نرم افزارهای نو و مورد نیاز جامعه کوشا بوده‌اند و تعالی شرکت را در گرو همین پویایی دانسته و می دانند.