چهاردهمین جلسه هیات مدیره کانون کارآفرینان تهران در شرکت دانش بنیان گاتا برگزار شود
چهارشنبه، 22 آذر 1396
خلاصه خبر
در ابتدای جلسه ضمن خوشامدگویی سرکار خانم باقر بیگی، جناب سیاری، ریاست محترم کانون کارآفرینان استان تهران برنامه‌های در حال انجام در بخش کارآفرینی را از اعضاء جویا شدند.

شرح خبر

در ابتدای جلسه ضمن خوشامدگویی سرکار خانم باقر بیگی، جناب سیاری، ریاست محترم کانون کارآفرینان استان تهران برنامه‌های در حال انجام در بخش کارآفرینی را از اعضاء جویا شدند.

سپس جناب سلجوقی در خصوص عدم پیگیری از آقای نیکوفر در خصوص ارسال پروپوزال سمک و پاسخ به نامه ایشان سؤال فرمودند که قرار شد آقای حائری پیگیری جدی از آقای نیکوفر در خصوص ارسال خدمات مجموعه سمک به کانون کارآفرینان استان تهران و شورای مرکزی کانون‌های کشور ارسال کنند تا در جلسه بعدی نسبت به این موضوع صحبت شود.

در خصوص کنگره زنان برند آفرین و کارآفرین که توسط آقای دکتر مصدری قرار است برگزار شود، توافق در خصوص حمایت معنوی و ارسال لوگوی کانون جهت درج در تبلیغات کنگره را لحاظ فرمودند.

- مقرر گردید در دفتر آقای انیسی حاضرشده و فهرستی از افراد جهت دعوت به ثبت‌نام در جشنواره کارآفرینان برتر سال 1396 اقدام شود.

- مقرر گردید با آقای روشن نیا هماهنگ شود در خصوص برگزاری جلسه با هیئت‌امنا در خصوص برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر سال 1396

- مقرر گردید تکثیر خبر ثبت‌نام جشنواره در سایت و کانال‌های تلگرامی و همچنین در کانال خبر فوری.

- مقرر شد پیگیری کارت عضویت اتاق بازرگانی برای تمامی اعضاء هیئت‌مدیره انجام گردد.

- در خصوص جلسه شورای مرکزی کانون‌های کشوری پیگیری شود.

- گزارش تابستان کانون آماده و تحویل اداره کار گردد.

- کارت عضویت اعضاء هیئت‌مدیره کانون نهایی و آماده چاپ گردد.

- مصوب شد ازاین‌پس در مصاحبه‌ها، کارآفرین‌ها به دو سؤال ذیل همراه با فیلم‌برداری پاسخ داده تا کلیپی تهیه و در جشنواره رونمایی گردد.

1-مهم‌ترین مانع کسب‌وکار خود را چه می‌دانید ؟

2-چه راهکاری برای عبور از مانع/موانع کسب‌وکار خود در نظر دارید ؟

در پایان با توجه به مذاکره اعضاء در خصوص موانع و مشکلات کارآفرینی در حوزه کاری شرکت گاتا با سرکار خانم باقر بیگی به گفتگو نشستند

منبع: شرکت گاتا